Ozonoterapie, hydromasáže, aromamasáže, vířivka

HYDROMASÁŽNÍ OZÓNOVÉ KOUPELE:

Jedná se o perličkové léčebné a relaxační koupele s ozónem.

Perličková koupel je určena pro vaše mazlíčky jako velmi příjemná forma odpočinku, která má i léčebný a preventivní účinek. Je to koupel s probubláváním vzduchu z drobných trysek, kdy teplota koupele je 30 – 35 °C. Působení vody – hydroterapie, vždy patřilo k účinným fyzikálním metodám léčení již od dob antiky.

Stoupající perličky vztlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Lépe se odvádí ze svalů CO 2 a kyselé zplodiny, tkáně jsou lépe vyživovány kyslíkem a energeticky významnými živinami. Perličková koupel působí taktéž příznivě na činnost ledvin, aktivizuje vnější dýchání, psychicky působí uklidňujícím, uvolňujícím , osvěžujícím účinkem, působí příznivě i reflexně.

Po této koupeli bude váš pejsek jako znovuzrozený. Dopřejte tento jedinečný zážitek vašemu miláčkovi v našich lázních.D2

Samotný přístroj (SPA Iv San Bernard) splňuje přísné parametry a je přímo vyvinut k použití pro psy a jiná malá zvířata. Psí kůže absorbuje daleko více než kůže lidská, proto je zde množství vháněného ozónu nižší než u přístrojů pro lidské použití. Přístroj má několik předvolených programů, které se hodí pro určité a dané problémy, které chceme u konkrétního psa řešit.

Prohřáté bublinky jsou vháněny pod tlakem do vody, pronikají i přes husté osrstění přímo ke kůži, kterou masírují, jemně čistí, okysličují a dezinfikují.

NA CO LZE OZÓNOVÉ KOUPELE DOPORUČIT?

…po trimování – vyčistí prázdné chlupové cibulky

…pří kožních problémech

…při zvýšené tělesné a psychické zátěži (psí sporty, výstavy, stres, …)

…při rehabilitaci poúrazových stavů

…pro staré psy nebo psy s nedostatkem pohybu – zlepšují cirkulaci krve

…pro nahé psy a kočky

…pro krásu a vitalitu srsti